Oblasti působení

Oddělení stavební

Nosným programem tohoto oddělení jsou stavby rodinných domů. Ročně stavební firma Vesas realizuje 5-6 novostaveb. Stavební oddělení se zabývá i rekonstrukcemi domů a historických staveb. Postavili jsme i řadu průmyslových, občanských a podnikatelských budov.

Oddělení instalací

V této oblasti disponujeme značnou výrobní kapacitou a dlouholetými zkušenostmi. V uplynulých letech jsme se podíleli na plynofikaci okresu Třebíč a rekonstrukci kotelen. Pro vlastní firmu zajišťujeme veškeré instalace vody, kanalizace, topení a plyn. Spolupracujeme s celou řadou stavebních firem v našem regionu, kterým provádíme vnitřní instalace menšího i velkého rozsahu. V průběhu existence firmy jsme realizovali vytápění dvanácti kostelů.

Oddělení projekce

V projekci pracují pět projektantů, kteří se zabývají navrhováním vnitřních instalací staveb. Pracují s nejmodernější výpočetní a grafickou technikou. Svojí činností podporují oddělení realizace instalací. Zpracovávají projekty instalací pro celou řadu projekčních a architektonických ateliérů.

Oddělení zateplování domů

V roce 2000 jsme rozšířili oblast působení na zateplování domů. Zabýváme se prodejem zateplovacích systémů a rozsáhlého sortimentu zateplovacích materiálů. V sezóně od dubna do října naše stavební firma realizuje zateplování rodinných i panelových domů.

Prodej krbových kamen

Od srpna roku 2004 jsme zahájili v areálu na Velkomeziříčské ulici v Třebíči prodej krbových kamen. Nabízíme krbová kamna tuzemských i zahraničních výrobců. Hlavní prodejní značkou jsou kamna firmy Romotop, která jsou českou špičkou po stránce kvality a designu a dále značky NORDICA, THORMA, NORMAN, ABX, Želetavská kamna, JOTUL, KORA a dále kamna na peletky firmy Thermorossi řady Ecotherm. Jako doplněk prodeje nabízíme topivo - brikety a peletky.

OCHOTA - VSTŘÍCNOST - KVALITA - SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

Rekonstrukce rodinného domu v Třebíči

Zahájení: duben 2015


Novostavba rodinného domu v Heralticích

Zahájení: říjen 2015


Rekonstrukce rodinného domu v Třebíči - Borovině

Zahájení: listopad 2015


Novostavba rodinného domu v Třebíči - Nehradově

Zahájení: červen 2015


Novostavba rodinného domu v Třebíči

Zahájení: srpen 2014


Odkazy

Webdesign Reklamní agentura YASHICA, CMS: Správce Webu
Aktuality
Stavební firma bratří Bobků - Rodinné domy, Rekonstrukce historických objektů, Občanské stavby, Průmyslové stavby, Vnitřní instalace, Zateplování domů, Stavebniny pro zateplování, Krbová kamnaWEB: www.vesas.cz
E-mail: vesas@vesas.cz
Infolinka: 568 842 183